REZULTATI 4. kolo "Liga Lovske zveze Maribor 2019

V nedeljo, 24. marca 2019, se je na strelišču LD Šmartno na Pohorju končala liga Lovske zveze Maribor v kombinacijskem streljanju, ki je obsegala štiri strelska tekmovanja in se jih je udeležilo sedeminpetdeset strelcev.

Rezultati ligaških strelskih tekmovanj štejejo kot izbirno strelsko tekmovanje za nastop na tekmah, ki jih na državnem nivoju organizira LZS.  Prav tako se je izvedel izbor strelcev za nastop na tekmovanju v veliki kombinaciji Lovske zveze Maribor, ki bo potekala 11. maja na strelišču Gaj na Pragerskem.

 

Podrobni rezultati strelcev z vseh tekmovanj Lige LZM so objavljeni na spodnjih povezavah:

pdfrezultati ekipno.pdf

pdfrezultati kombinacija posamezno.pdf

pdfrezultati kombinacija veterani ko lani ekip.pdf

pdfrezultati mk golobi.pdf       *popravek 

pdfrezultati veterani.pdf

pdfrezultati veterani golobi mk.pdf

pdfrezultati super veterani.pdf

pdfrezultati super veterani golobi mk.pdf

pdfrezultati _ izpolnjena norma za nastop na prvenstvu lovske zveze maribor v veliki kombinaciji.pdf

 

 

liga lzm 2019

Iskrene čestitke vsem strelcem!

Iskanje
Kontakt

 logotip  majica

Lovska zveza Maribor

Tržaška cesta 65

2000 Maribor

 

 telefon:

02 48 01 500

fax:
02 48 01 502

Spletna pisarna:
vstop

 

Na Tržaški cesti 65, deluje LKD Maribor

povezava do spletne strani 

lkd maribor

 

Prijava
Lovne dobe

Uradni list RS, št. 101/04 in 81/14

srnjad copy

Srnjak, lanščak: 1. 5. - 31. 10.
Srna, mladiči obeh spolov:
1. 9. - 31. 12.
Mladica: 1. 5. - 31. 12.


jelenjad copy

Jelen: 16. 8. - 31. 12.
Košuta:1.9. - 31.12.
Teleta obeh spolov: 1. 9. - 31. 1.
Junica, lanščak: 1. 7. - 31. 1.


 damjak copy

Damjak: 16. 8. - 31. 12.
Košuta:1.9. - 31.12.
Teleta obeh spolov: 1. 9. - 31. 1.
Junica, lanščak: 1. 7. - 31. 1.


muflon copy

Oven, lanščaki obeh spolov in jagneta obeh spolov: 1.8. - 28.2.
ovca:1. 8. - 31. 12.



gams copy

Kozel, koza, kozliči obeh spolov,enoletni obeh spolov:
1.8. - 31. 12.


 divji prai copy

Marjasec:
1. 1. - 31. 12.
Svinja: 1. 7. - 31. 1.
Ozimci, lanščaki, mladiči obeh spolov:
1. 1. - 31. 12.


Poljski zajec 1. 10. - 15. 12.


Poljska jerebica (gojena): 1. 9. - 15. 11.


Raca mlakarica: 1. 9. - 15. 1.


Kuna belica, kuna zlatica:
1. 11. - 28. 2.


Jazbec: 1.8 -31.12./p>


Lisica: 1. 7. - 15. 3.


Šakal*: 1.7. - 15.3.


Navadni polh: 1. 10. - 30. 11.


Nutrija: 1. 1. - 31. 12.


Pižmovka: 1.1. - 31.12.


Šoja: 1. 8. - 28. 2.


Sraka: 1. 8. - 28. 2.


Siva vrana: 1. 8. - 28. 2.

Slike vir: DLUN VI.Pohorsko LUO 2011-2020