Učencem in otrokom iz Vrtca Remšnik bo druženje na lovskem taboru ostalo v lepem in trajnem spominu

2.7.2019, Valerija Tertinek, vodja Podružnične šole Remšnik

Ker smo želeli našim učencem in predšolskim otrokom iz vrtca popestriti zaključek šolskega leta, smo prišli  na idejo, da bi v sodelovanju z Lovsko družino Remšnik izvedli dvodnevni lovski tabor.

Lovci LD Remšnik so naši želji prijazno stopili nasproti in nam pripravili čudovito in nepozabno dvodnevno druženje na lovski koči na Remšniku, kjer ni manjkalo zanimivih in poučnih vsebin, predvsem pa so se otroci navduševali nad opazovanjem narave, živali in z vsem zanimanjem sodelovali pri vseh aktivnostih, ki so jih lovci  zelo vzorno in strokovno pripravili zanje.

Verjamem, da bo prav vsakemu učencu druženje na lovskem taboru ostalo v zelo lepem in trajnem spominu.

V imenu kolektiva OŠ in Vrtca Remšnik se iskreno zahvaljujem starešini LD Remšnik, g. Ivanu Golobu, za vso pripravljenost in sodelovanje, ter vsem članom LD Remšnik, ki ste sodelovali pri izvedbi tabora, in s tem pripomogli k temu, da so naši učenci strnili to šolsko leto še z enim nepozabnim doživetjem.

Iskrena hvala!

Valerija Tertinek, vodja Podružnične šole Remšnik