Novice
VURMATŠKI LOVCI SO LANI DOBRO DELALIPriznanja in odlikovanja zaslužnim članom 30.3.2025, dr.Marjan TOŠ Na občnem zboru LD Vurmat so sprejeli vsa poročila o delu tega zglednega 40 – članskega kolektiva zelene bratovščine na Kozjaku. Njihovo uspešno delo v minulem letu sta pohvalila predstavnik LZ Maribor dr. Marjan Toš, ki je posebej izpostavil pomen spoštovanja in udejanjanja izvirnih lovskih vrednot (lovska pravičnost, etika, šege in običaji, lovsko tovarištvo) in podvelški župan Miran Pušnik. Slednji je dejal, da LD Vurmat deluje odlično in izredno odgovorno skrbi za naravo in divjad. Pri uresničevanju njihovega temeljnega poslanstva jim bo občina Podvelka še naprej pomagala. |
|
|
- Občni zbor štajerskih lovcev na Lovski zvezi Maribor
- 60. srečanje s člani Kluba prijateljev lova iz Celovca v Zgornji Polskavi in v Slivnici pri Mariboru
- JUBILEJNI 60. KOROŠKI LOVSKI POZDRAV
- KMETJE IN LOVCI DOBRO SODELUJEJO
- MED NAGRAJENCI KS TUDI LOVCA IGOR VOGRIN IN ZLATKO BRAČIČ
- VELIČASTNI DVOJNI PRAZNIK LOVCEV LD SVETA ANA
- 70 LET ZELENE BRATOVŠČINE NA SLADKEM VRHU
- STOLETNIK MAKS HOLCMAN IZ LD VURMAT – KOZJAŠKA LOVSKA LEGENDA
- DOBRAVA 2024: POKAL DRŽAVNOSTI MARKU PERKU
- ZELENA BRATOVŠČINA PROTI VETRNIM ELEKTRARNAM NA BOČU











